• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaşam Koçu Hasret

Adres :

Mustafa Kemal Mahallesi 968 Sokak No: 1/a Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasret Öztürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

herbalifesaglik8@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 414 40 56

Yaşam Koçu Hasret olarak Ankara Sincan’da yetkili Herbalife satış danışmanı olarak hizmet veriyoruz. Sağlığınız ve beslenmeniz konusunda en önemli adımları atan Herbalife’ın yetkilisi olarak bizden beslenme, sağlıklı yaşam ve diyetle ilgili bilgi almak isteyen bütün müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Etkin çözümler sunmayı kendimize hedef koyduğumuz bu yolda, sertifikalı çalışanlarımızla beraber yüzde yüze varan bir başarı oranına sahibiz.

Yetkili bir merkez olarak sizlere Herbalife’ın beslenme ürünlerini sunuyoruz. Sağlıklı bir diyetle orantılı bir şekilde kilo vermek isteyen müşterilerimizin bu ürünlerden yararlanmasına olanak tanıyoruz. Aynı zamanda beslenme günlük hayatta efor ve zaman gerektirdiğinden, Herbalife onaylı ürünlerinden alabileceğiniz ürünlerle bu alanda da tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Ürünlerimizde kaliteli proteinler, yağlar ve karbonhidratlar dengeli bir şekilde sizlere sunuluyor. Aynı zamanda günlük alacağınız kaloriyi de belirledikten sonra size uygun bir program çıkarıyoruz. Bu programa uygun bir şekilde günlük aldığınız kalorinizi ürünlerimizle kontrol altına alıyor ve etkin bir şekilde kilo verebilmenize yardımcı oluyoruz.

Ankara danışmanlık sektörünün en ilgili merkezi olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Bütün müşterilerimize özel ilgi gösteriyor ve onların gerek kilo alma, gerekse kilo verme yolunda gösterdikleri mücadelelerinde sadece ürünlerimizle değil, yakın ilgimizle de destekçileri oluyoruz. Hayatında sağlıklı adımlar atmak isteyen ve beslenmesini güvenilir bir kaynaktan yapmak isteyen, kilo kontrolünü düzene almayı uman bütün herkesi merkezimizden yardım almaya davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR