• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yayla Yemek Evi

Adres :

Türkmen Cad. Pamuklu Köyü Kıbrıs » İskele

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cavit Türkmen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 847 10 10

Whatsapp 2:

0 (533) 880 42 28

Uzun zamandır vermiş olduğu hizmet ve lezzetli ürünleri ile dilden dile konuşulan Yayla Yemek Evi birmilyonnokta.com üyesidir. Açık havada yemek yemek istediğiniz zamanlarda ev ortamını aratmayan personel sıcaklığıyla işletmemizin kapıları herkese açıktır. Birden fazla çeşitli peynirlerimizle, reçellerimizle ve el emeği böreklerimizle sizlerin damak lezzetine uygun ürünlerimizle masalarınızı donatmaktayız. Sizler için özellikle özenle seçtiğimiz kullandığımız her malzeme katkısız, doğal ve taze ürünlerdir.

Mutfağımızda kullandığımız salçaya kadar özenle seçtiğimiz malzemelerimiz birleşince sizlere harika sofralar kurmaktayız. Ürünlerimizi taze tutarak masalarınıza getirmekteyiz. Sofra lezzetimizle ve huzur veren ortamımızla beraber müşterilerimize keyifli hafta sonları yaşatmaktayız. İşletmemizin prensiplerinden biri olan müşteri memnuniyetini her daim başta tutarak ona göre hizmet vermekteyiz.

Güler yüzlü ve içtenlikle karşıladığımız müşterilerimize personelimiz tüm süreçte bir parmak yakınlarında olmaktadır. Kalabalık aile sofralarından tutun eşlerinizle özel anlarınıza şahit olduğumuz bu doğal yerimizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Kıbrıs restaurant sektöründe kalitemizden ve sıcakkanlılığımızdan konulmasından ötürü oldukça da memnuniyet yaşamaktayız.

Bizleri ziyaret eden müşterilerimizin hem pozitif hem de negatif yorumlarını dikkate almak işletmemizin çalışma ve müşteri memnuniyeti prensibi gereği boynumuzun borcudur. Temiz ve hijyene sahip ortamlarımızda çocuklarınızla beraber keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Bize duyduğunuz güven ile daha da özverili bir şekilde çalışmamıza neden olmaktadır. Müşterilerimizin memnun şekilde uğurlamak için kalitemizi ve lezzetimizi düşürmeden elimizden geleni yapmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR