• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yazıcıoğulları Süt Ürünleri

Adres :

Beylerce Mah 12 Nolu Sok No 28 Samsun » Çarşamba

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yazıcı

E-Posta Adresi :

mustafayazici183@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 699 47 36

Whatsapp 2:

0 (542) 350 33 11

Süt ve süt ürünlerinin sağlığımız için ne kadar faydalı olduğunu artık bilmeyenimiz yoktur. Kişisel gelişim, kemik gelişimi, sağlıklı kilo verme ve sağlıklı kilo alma sürecinizde süt ve süt ürünlerini kullanmanızda fayda vardır. Mutfakta oldukça önemli bir yere sahip olan bu ürünler ile birçok lezzeti hazırlayabilirsiniz. Günümüzde artık süt ve süt ürünleri teknolojinin de gelişmesi ile makinelerle üretiliyor. Makinelerle hazırlanan ürünlerin içerisinde bazı katkı maddeleri kullanılıyor. Kullanılan bu katkı maddeleri ile ürünler orijinal lezzetini ve besin değerlerini kaybediyor. Böyle olunca beklenilen etki sağlanamıyor.

Doğal ortamda organik olarak beslenen hayvanlarımızdan elde ettiğimiz bu besinler sayesinde sağlığınızı korumayı başarmış olacaksınız. Hizmetinize sunduğumuz bu ürünleri uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Organik besinlerimizin kalitesi ile mutfağınıza sağlık getirebilirsiniz. Lezzetli ve taze ürünlerimizi doğal olarak tüketebileceğiniz gibi mutfakta çeşitli lezzetlerinizi hazırlarken de bu ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz hizmet ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR