• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeni Tavukçu Lokantası Gimart

Adres :

Macur Mahallesi .171. Cadde Gimart A.v.m Outlet Teras Kat No: 70 Yenimahalle / Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sabri Aykurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tavukculokantasi@mynet.com

Whatsapp 1:

0 (542) 391 08 12

Sizleri ve sevdiklerinizi başka bir diyarda hissettirecek lezzetler ve ortam ile bir araya getirelim. Ankara restoran sektöründe bir çığır açan ve çok talep gören salonumuz hizmetinizdedir. Yeni Tavukçu Lokantası Gimart ile et ve balık konusunda aradığınız damak tadını sizlere ulaştırıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde yemenin keyfini çıkartacağınız bir adresiz. Alkollü menülerimiz ile dostlarınızla birlikte harika bir vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Deniz ürünleri çeşitliliğimiz ile mezede ve yemekte özel olduğumuzu kanıtlıyoruz. Aşçılarımızın titizlenerek hazırladığı çok çeşitli yemeklerimiz ile sizlere unutulmaz bir lezzeti sunmaktayız. Taze sebzeler ile dikkatle hazırlanan salatalarımız yemeklerinize etmektedir. Serviste ve sunumda göz doyuran hizmetleri sunan profesyonel bir ekibe sahibiz. Damak tadınızı eğlence ile buluşturuyoruz.

Taze balık satışlarımız ile sektörün çok yönlü bir alternatifiyiz. Kaliteli lezzetli ve sağlıklı ürünleri sizlerin masalarında en iyi şekliyle sergilerken duyduğumuz mutluluk çok büyük. Bizi tercih eden misafirlerimizin memnuniyetlerini sürekli teyit edip lezzetlere karşı görüşlerini öğrenmek bizi daha da geliştirmektedir. Sadece yemeklerimiz ile değil içecek çeşitlerimiz ile de sizlerin beklentilerini anında karşılamaktayız. Alkollü, alkolsüz içecek konusunda çok zengin bir menüye sahibiz.

Sizlere rüya gibi bir vakit geçirmeniz konusunda sağladığımız garanti ile yolumuza devam etmekteyiz. Özenle sofralarınızı kurup dikkatle hizmet etmek bizim görevimiz. Rahatlığınıza karşı gösterdiğimiz hassasiyet büyüktür. Bu sebeple şiir gibi manzaramız ve romanlara konu olan yemeklerimiz ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR