• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşil Bahçe Cafe Restaurant

Adres :

Seyran Mah. Müsteşar Yardımcısı Lütfi Elvan Sok. No: 111 Karaman » Ermenek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Yeşil

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 426 90 23

Karaman Ermenek’te birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren işletmemiz ilçemizin en güzel noktasında, doğa ile iç içe, eşsiz bir dekorasyonla çalışmalarına devam etmektedir. Bizler Ermenek’in en güzel yeme, içme ve eğlence mekanlarını hak ettiğine inanıyoruz. Bunun için yıllar önce büyük bir özveriyle yola çıktık ve kıa sürede bölgemizin en çok tercih edilen, en çok tavsiye edilen mekanı haline geldik. Yine de her zaman daha iyisini yapabilme adına özveriyle çalışıyoruz.

Karaman restaurant sektörünün öncülerinden birisi olarak pek çok farklı konsepti bir arada sunuyoruz. Bu sayede birden fazla ihtiyaca aynı anda karşılık vermeyi başarıyoruz. Öncelikle çok geniş bir menü ile damaklarınıza hitap ediyoruz. Serpme kahvaltıdan bin bir çeşit et menüsüne kadar her damak zevkine hitap eden onlarca çeşidi sizler için taptaze şekilde hazırlıyoruz. En doğal ve ne sağlıklı malzemeleri profesyonel ustalarımızla buluşturuyor, onların gizli tarifleriyle ortaya onlarca çeşit menü çıkarıp servise hazır etmelerini sağlıyoruz.

Ayrıca çeşitli organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğün organizasyonlarınız, kına, nişan organizasyonlarınız, özel gün kutlamalarınız, doğum günü kutlamalarınız ve diğer bütün ihtiyaçlarınız için eşsiz bir mekan dekoruyla hizmet veriyoruz. Toplu organizasyonlarınız için aynı zamanda canlı müzik mekanı olarak hizmet veriyor, eğlencenin, eşsiz lezzetlerin, keyifli zamanın ayrıcalığına varmanızı sağlıyoruz. Kaliteyi, güler yüzlü hizmeti ve modern uygulamaları en avantajlı fiyatlarla birleştirmeyi başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR