• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşil Beyaz 2020 Tost Evi

Adres :

Şeyh Şamil Mahallesi Doç. Doktor Halil Ürün Caddesi No : 27 U Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Okçulu

E-Posta Adresi :

okculu42@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 314 20 89

Tostçu olarak bilinen ama aslında tostun yanı sıra birbirinden farklı leziz yemekleriyle tanınan Yeşil Beyaz 2020 Tost Evi birmilyonnokta.com un üyesidir. Konya fast food sektöründe yer alan firmamız kokoreç, tavuklu ve kuş üzümlü pilav, etli ve nohutlu pilav, ciğer şişi de menüsüne eklemiştir. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için her farklı tarz yemek için usta aşçılarımız, kebap ve kokoreç ustalarımız çalışmaktadır. Hepsi işlerinde uzun zamandır çalışan yılların yetiştirdiği ustalardır. Yıllardır sektöre emek veren firmamız müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamıştır. Kaliteden ödün vermeden müşterilerimize sunduğumuz birbirinden güzel lezzetler müşterilerimizin devamlılığını sağlamıştır.

Firmamızda müşterilerimize sunduğumuz yemeklerde kullanılan etler ve tavuklar tüm hijyen koşullarına uyularak kesim yapan anlaşmalı kasaplarımızdan temin edilir. Diğer tüm malzemeler de birinci kalitedir. Yemeklerimizde sağlığınıza zarar verecek doğal olmayan hiçbir malzeme kullanmamaya özen göstermekteyiz. Sebzelerimiz ve etlerimiz günlük olarak alınmaktadır. Yine yemeklerimiz de günlük olarak hazırlanır, dinlendirilir ve pişirilir. Kokoreç ve çöp şişler odun ateşinde pişirilmektedir. Firmamızda hijyenden taviz vermeyiz, kullanılan her mutfak malzemesi temizlenir.

Firmamızın paket servis hizmeti de bulunmaktadır. Tüm Selçuklu ve çevresine hızlı ve geniş bir paket servis ağımız vardır. Bu sayede restaurantımıza gelecek vakti olmayan, zamandan tasarruf etmek isteyen müşterilerimiz için yemeklerini sıcak ve taze olarak yemelerini sağlarız. Bizlere istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz, dilediğiniz adrese siparişlerinizi teslim ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR