• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yk Oto Kiralama

Adres :

Yenice Mahallesi Hacıbektaşı Veli Bulvarı Kızıldağ Apartmanı No: 11-13 Merkez/kırşehir Kırşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Köksal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

izzettin6840@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 202 16 33

Whatsapp 2:

0 (507) 202 16 33

Günümüzde kişisel araç sahibi olmak büyük bir maddi ihtiyaç doğurmaktadır. Ve bu aracın bazı masrafları olmaktadır. Bunlar araç masrafları, bakım masrafları ve yakıt masrafları derken büyük bir mali yük oluşturmaktadır. İşte bu masrafları sürekli çekmek yerine ihtiyaç duyduğunuz anda araç kiralayarak ihtiyaçlarınızı gidermeniz mantıklı bir seçenek haline gelmektedir. Yk Oto Kiralama olarak bizler sizlere bu alanda hizmet vermekteyiz.

Yk Oto Kiralama Kırşehir ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde Kırşehir rent a car sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

İşletmemizde sizlere hizmete sunduğumuz araçlarımız bakımlı, sağlam ve yeni olan araçlardır. Kullanım sırasında sizlere herhangi bir sorun yaşatmadan ihtiyaçlarınız giderecektir. Araçlarımızda yol yardım desteği mevcuttur. Ayrıca GPS sistemi ile takip edilmekte ve güvenlik düzeyiniz yüksek seviyede tutulmaktadır. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz ile sizlere uygun fiyatlarla sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden araç kiralayabilirsiniz.

Eğer sizlerde araç kiralamak istiyor ve kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. YK Oto Kiralama ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR