• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeytin Aile Restaurantı

Adres :

Özbey Mahallesi Torbalı /izmir İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Lokman Kaçan & Zeynep Kaçan Yıldırım

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (539) 331 58 82

Whatsapp 2:

0 (539) 331 58 82

Zeytin Aile Restaurantı olarak, yıllardır süregelen lezzet ve kalite anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duymaktayız. İzmir Torbalı’da bulunan lokantamız ile kaliteden ödün vermeden bu geleneksel lezzeti en uygun fiyata sizlerin ayağına getiriyoruz. Alanında profesyonel ve tecrübeli ustalarımız ve güler yüzlü mutfak ekibimizle, kebap, ızgara ve kahvaltı çeşitlerini siz lezzet severlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Nezih ve huzurlu mekanımızla, aileye özel salonumuzla Zeytin Aile Restaurantı olarak, sizleri lokantamızda ağırlıyor ve buradan mutlu ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Çeşitli ızgara çeşitlerimizle, sıcak ve soğuk içeceklerimiz, pek çok serpme kahvaltı seçeneğimiz ve zengin salata çeşitlerimizle müşterilerimizi salonumuzda konuk ediyoruz. Genç ve dinamik garsonlarımız; sizleri özenle karşılayarak ve hızlı ve sıcak sunum yapmaya gayret ederek, yüksek kalite standartları çerçevesinde sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Bu şekilde alanında lider bir firma olma yolunda emin adımlarla yol alan Zeytin Aile Restaurantı, gözleme, keşkek ve kahvaltı çeşitleriyle de göz dolduruyor.

Müşteri memnuniyeti konusunda pek hassas olan aile restoran firmamız, sizlerin yorumları sayesinde her geçen gün kendini daha kaliteli hizmet standartlarına taşımaya devam ediyor. Geleneksel zengin ızgara çeşitlerimiz, sıcak ve soğuk içecek servisimiz, salata ve mezelerimizle, İzmir Torbalı Restaurant şubemizde siz kıymetli ve pek saygıdeğer misafirlerimizin hizmetinizde olmaktan mutluyuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR