• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zuzu Restaurant

Adres :

Çenedağ Mah. Talgır Sok. No: 17/a İş Bankası Arkası Kocaeli » Derince

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Gaygusuz - Zuhal Gaygusuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yilmazgaygusuz@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (507) 709 47 41

Whatsapp 2:

0 (542) 458 81 65

Zuzu Restaurant birmilyonnokta.com un üyesidir. Kocaeli restaurant firmaları arasında birbirinden lezzetli yemekleriyle farklı bir yeri olan firmamızda siz değerli müşterilerimiz için hem göze hem de damağa hitap eden yemekler hazırlanmaktadır. Restaurantımızda sizler için; sulu yemekler, köfte çeşitleri, börek çeşitleri, çorbalar ve yöreye ait ev yemekleri yapılmaktadır. Bunların yanı sıra geniş bir alana yayılan restaurantımızda toplu yemek organizasyonlarına ve geniş ürün çeşitliliği ile hazırlanan kahvaltılara da ev sahipliği yapmaktayız. Özellikle saç kavurmamız, nohut yemeğimiz ve pirzolamız mutlaka tadılması gereken yemeklerimizdendir.

Yemeklerde kullanılan tüm et ürünleri usulüne uygun şekilde kesilip günlük olarak kasaplardan tedarik edilmektedir. Restaurantımızda bu etler dinlendirildikten sonra yemekler yapılmaktadır. Mutfak çalışanlarımız önlük, bone ve eldivenle çalışmaktadır. Tüm hijyen kurallarına tam anlamıyla uyum sağlanmaktadır. Yemeklerimiz müşterilerimize hem görsel bir şölen olurken hem de damak zevkinize hitap etmektedir. Firmamızdan müşterilerimizin mutlu şekilde ayrılması bizim müşteri memnuniyetini sağladığımızı kanıtlamaktadır. Ürünlerimizin her birinde en kaliteli malzemeler kullanılır.

Firmamız tüm Derince ’ye hizmet vermektedir. Uzun zaman restaurantımız en iyi şekilde hizmet vermiş, yaşanan yoğunluk ve talep doğrultusunda alo paket hattı da devreye alınmıştır. Bizlere whatsapp hatlarımızdan ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz mümkün olan en kısa zamanda, paket bozulmadan, sıcaklığını koruyacak şekilde ekip arkadaşlarımızca adresinize teslime edilir. Uygun fiyatlarımızla birbirinden şahane yemeklerimizden tatmanız için sizleri restaurantımıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR