• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

1001 Çeşit Tunning Ve Oto Akseuar

Adres :

Esentepe Mahallesi Yunus Emre Bulvarı Sanko Sanayii Sitesi B2 No: 82 Sultangazi/istanbul İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Aydoğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yasinaydogan3@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 312 01 29

Whatsapp 2:

0 (533) 637 88 71

Whatsapp 3:

0 (543) 312 01 29

1001 Çeşit Tunning Ve Oto Akseuar ;

Oto Aksesuar, Cam Filmi, Kaput-Tavan Kaplama, Xenon Far, Park Sensörü, Far Çakar Lambalar, Amerikan Park Sistemleri, Kapı Logoları dahilinde hizmet vermekteyiz.

1001 Çeşit Tuning olarak ekibimizde cam film ve araç kaplama ustası ile elektrik&elektronik ustaları yer almaktadır. Aksesuar&Tuning hizmeti sağlayan firmamız aynı zamanda oto elektrik hizmetide vermektedir. 1001 Çeşit Tuning sizlere, cam film, body kit, tavan-kaput kaplama, xenon sistemleri, led xenon, body kit(marşpiyel, spoyler, difüzör, karlık), park sensörü, alarm sistemleri, beyaz ışık ampul, oto aksesuar, araç içi paspas, bagaj havuzları, far çakarları, sis farları, korna, elektrik hizmeti gibi bir çok şekilde sizlere hizmet vermektedir.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR