• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

1dr Ambulans

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Bey

reklam logosu
  • firma instagram

Acil durumda yaşanan sağlık sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesi için sağlık merkezlerinden hizmet alma konusunda öncelikle iyi bir ulaşım sağlanmalıdır. Ulaşımın hızlı, güvenilir ve destekli bir şekilde gerçekleştirilmesi için ambulans aracı ile sağlık merkezlerine ulaşım gerçekleştirilir. Ambulans hizmetleri devlet tarafından sağlanan resmi hizmetler olarak verildiği gibi özel kurumlar tarafından da özel ambulans hizmetleri sağlanabilmektedir. Örneğin İstanbul Tuzla ilçesinde hizmet veren ambulans işletmesi olarak sizlere nakil ve sağlık hizmetleri konusunda destek oluşturuyoruz.

1dr Ambulans işletmesi olarak İstanbul medikal ve tıbbi cihaz sektörü içerisinde özel ambulans aracı ile birlikte bilhassa hasta nakil konusunda hizmet veriyoruz. Hastaneler arasında, ilçeler arasında veya şehirlerarasında gerçekleştirilecek hasta nakil işlemleri konusunda 7/24 firmamızdan özel ambulans hizmeti talep edebilirsiniz. Deneyimli personellerimiz sayesinde özel sağlık hizmetlerinin acil bir şekilde sunulması amacıyla firmamız 365 gün ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır.

Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı ve izinli bir şekilde gerçekleştirilen bu hizmet sayesinde farklı hastanelerde gerçekleştirilecek ameliyat, tedavi veya yatakta hizmetlerin elde edilebilmesi için hastanın nakil edilmesi amacıyla ulaşım sağlıyoruz. Bu kapsamda nakil işlemleri gerçekleştirilmesi için tam kapasite ile hazırlanmış olan araçlarımızda sağlık teknisyeni, profesyonel eğitimli şoförler ve teknik tüm donanımlar bulunmaktadır. Firmamız üzerinden hizmet alan tüm müşterilerimiz, en uzak noktalardaki ve en uzak şehirlerdeki hastanelere dahi pratik bir şekilde nakil hizmeti alabilir ve sağlıklı bir hayata kavuşabilir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR