• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

3d Gsm İletişim

Adres :

Cevizlik Mahallesi Hamam Sokak No: 34 Bakırköy/istanbul İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Kuyucak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

halilkuyucak@homail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 300 21 21

Firmaya Mesaj Gönder

3d Gsm İletişim olarak İstanbul-Kadıköy de hizmet vermekte olupcep telefonu alım satım,cep telefonu tamiri,cihaz tamiri,cihaz satışı,cep telefonu aksesuar satışı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR