• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

3d Print Studio

Adres :

Kabaklar Mahallesi İzzet Baysal Caddesi Bolu Beyi İşhanı No: 42 /54 28 /b Bolu Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Rüzgar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

printstudio3d@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (534) 826 91 94

3d Print Studio olarak Bolu merkezde hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan çözümleriyle alanında fark yaratıyor. Kurulduğumuz günden bu yana yenilikçi ve gelişime açık yapımızla Bolu ambalaj sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisiyiz. Alanımızda ortaya çıkan gelişmeleri ve yenilikleri uluslararası seviyede takip ediyor, dünya standartlarında projeleri müşterilerimizle tanıştırıyoruz. Bu sayede benzersiz tasarımları ve uygulamaları hayata geçiriyoruz.

3D baskılı cam ürünler, ev dekorasyon ürünleri, led aydınlatma sistemleri, cam tablo tasarımı, süs eşyası satışı, baskılı MDF tablo, 3D yazıcı ile baskı, ev dekorasyon ürünleri, tezgâh arası cam baskı, elektrik tadilat tamirat, özel ahşap oyması, ahşap tasarım ürünleri ve daha onlarca farklı hizmeti firmamızda bulabilirsiniz. Uzman kadromuz elektrik ve ahşap uygulamalarında üst düzey sonuçlar almakta, kişiye özel projeler ortaya koymaktadır.

Firma olarak en son teknolojiyi en modern ekipmanlarla uygulamalarımıza yansıtıyoruz. Kurumlara özel, özel hediyelik tasarımlar gerçekleştirip en güzel şekilde imalatını yapıyoruz. Cama hayat veriyor, modern uygulamaları cam üzerinde sergiliyor, en son sistem baskı tekniklerini kullanarak müşterilerimize başka hiçbir yerde bulamayacakları uygulamalarla tanıştırıyoruz.

Ahşap, uzmanlarımız elinde yepyeni bir konsepte dönüşmüştür. Özel ahşap boyama ve ahşap ürün tasarımında benzersiz projelere imza atıyoruz. Evlerini, iş yerlerini, ofislerini yeni baştan yaratmak isteyenlere birbirinden güzel çözümler üretiyor, tasarımlar yapıyor, uzun yıllar güvenle kullanabilecekleri sonuçlar ortaya koyuyoruz.

site 1:3dyazicimakinalari.com

site 2: 3dprintstudiobolu.com

site 3: kisiyeozelhediyelikesya.com

site 4: boluduvardekorasyon.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR