• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

3k Beauty House

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yağmur&damla& Deniz

reklam logosu
  • firma instagram

3k Beauty House olarak birmilyonnokta.com ile çalışmaktayız. Her zaman içten, güler yüzlü ve alanlarında uzman olan çalışanlarımızla sizler için kalitenin tek adresi olmak için çalışmaktayız. Müşterilerimize hijyenik bir ortamda çeşitli güzellik hizmetleri sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize güzelliği en kaliteli şekilde sunup adeta bir aile ortamı yaratmak amacındayız.

Kurulduğumuz günden itibaren yüzlerce müşterimizin arzuladıkları gibi bakımlı, genç, dinamik hissetmelerini ve görünmelerini sağlayan bizler, bu başarının haklı gururunu yaşamaktayız. Tırnaklarınızdan dudaklarınıza kalitemiz ile ışıldayacağınızın garantisini veriyoruz. Bizler, güzellik sektöründeki bütün gelişmelerin yakından takipçisiyiz. Yerinde saymayan, son teknoloji cihazlara sahip olan ve alanında profesyonelleşmiş ekibe sahip olan bir güzellik merkeziyiz. Uzman ekibimiz doğru teknikleri, en doğru şekilde uygulayarak sizlere ideal olanı sunmaktadır. Bütün bunlar Ankara güzellik merkezi sektöründe ön planda olmamızı sağlayan temel ilkelerimizdir. Kurulduğumuz günden bugüne hep daha ileriye gitmenin peşindeyiz. Sizlerin memnuniyeti ve kurduğumuz sıcak ilişkiler sayesinde de hedeflerimizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Uygun fiyatlara kaliteyi arıyorsanız bizler sizin için hizmet vermeye devam ediyor olacağız. Bütçe dostu fiyatlarımızla, hijyen konusundaki hassasiyetimizle, son teknoloji ürünlerimizle ve uzman ekibimizle yanınızdayız. Kusursuz kaşlara, dudaklara, tırnaklara sahip olmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızda olacağız. Merkezimizden ışıldayarak, gülümseyerek ayrılan her bir müşterimiz azmimizin ve başarımızın anahtarıdır. Bizi seçmenin ayrıcalığını yaşayacağınızın garantisini veriyor, sizlere mutlu ve bakımlı bir hayat diliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR