• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

3m Güzellik Ve Estetik Salonu

Adres :

Viranşehir Mh Viran Şehir Cad 34339 Sok Alya Konutları No 5 Mezitli Mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Öner Özpolat

E-Posta Adresi :

oner_ozpolat@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 935 91 60

Whatsapp 2:

0 (533) 190 05 98

1 Ağustos 2013 Yılından beri Mersin Mezitli Viranşehir de üniversite mezunu kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Yaptığımız her işlem uzman kadromuz ile birlikte hijyen esasları dahilinde titizlikle yapılmaktadır.

Yapılan hizmetlerimiz ;

Lazer Epilasyon Bay Bayan , Cilt Bakımı , Bölgesel Sıkılaşma Uygulamaları , Kavitasyon , G5 , Pasif Jimnastik , Kalıcı Makyaj , İğneli Epilasyon , Microblading Kalıcı Makyaj

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Mersin Üniversitesi Saç Bakım ve Güzellik Bölümü Mezunu bay ve bayan estetisyenlerimiz ile her işlem konusunda her kişiye hitap etmekle beraber yeniliklerle de sürekli karşınızda olacağız.

3mestetik.com

05331900598

05359359160

Mersin Mezitli Viranşehir

3M GÜZELLİK VE ESTETİK SALONU

Öner ÖZPOLAT

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR