• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

3m Merter

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim Burak Altıner -bayram Kaleli

reklam logosu
  • firma instagram

Araçların aksesuar montajı ve kaplama işlemleri ile detaylı temizlik işlemlerini yapan firmamız bu konuda en başarılı çalışmaları profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktadır. Oto kuaför hizmetlerini profesyonel bir şekilde sizlere sunmakta olan firmamız gerekli temizleme çalışmalarını deneyimli ekibi ve gelişmiş ekipmanları ile yapabilmektedir. Bu konuda en başarılı çalışmaları sorunsuz olarak uygulayan firmamız göçük düzeltme işlemlerini de yapmaktadır.

Araçların kaporta kısımlarında boya koruma işlemleri, pasta cila işlemleri, kaplama işlemleri, temizleme işlemleri ile boyasız göçük düzeltme işlemlerini başarılı şekilde yapmaktayız. Araçlarınız için kapsamlı bir temizlik ve bakım olanağını sizlere sunduğumuz firmamız hizmetleri sizlerden yoğun şekilde ilgi görmektedir. Her zaman memnuniyetinizi kazanmak için çalışmalarımız geliştirmekteyiz.

İstanbul oto aksesuar ve modifiye alanında başarılı çalışmalar yapmakta olan firmamız araçların yıkanması ve temizlenmesi yanında boya koruma, kaplama ve aksesuarlarının montajı gibi işlemleri de başarılı şekilde yapmaktadır. Araçlara orijinal donanımları dışında yapılacak olan eklemelerde firmamız sizlere en başarılı şekilde hizmet sunmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz bu işlemleri başarılı şekilde yapmaktadır.

İç ve dış yıkama konusunda da uzman olan ekibimiz gelişmiş ekipmanları ile araçların başarılı şekilde yıkanmasını ve temizlenmesini sağlamaktadır. Firmamız sıradan ve basit yıkama işlemlerinin dışında büyük bir başarı ile detaylı temizleme işlemlerini yapmaktadır. Bu konuda en başarılı çalışmaları yapan firmamız alanında uzman olan ekibi ile sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR