• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

3s Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selda Aydoğan

Psikoteknik raporu yasalar gereği bütün ticari araç kullanıcılarının sahip olması gereken bir belgedir. Yolcu taşımacılığı ve eşya taşımacılığı yapan bütün sürücülerin trafikte karşılaştıkları durumlarda gerek kendi gerekse diğer sürücü ve yolcuların güvenliğini sağlayabilecek, soğuk kanlılığını koruyabilecek nitelikte olup olmadıklarına yönelik yapılan bu testler Sağlık Bakanlığı bünyesinde raporlandırılmaktadır. Sağlık Bakanlığı da anlaşmalı olduğu özel merkezler aracılığıyla kişilerin psikoteknik raporu almalarına fırsat vermektedir. Ankara Çankaya’da faaliyet gösteren 3s Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak bizler uzun yıllardır bu alanda çalışmalar yapıyor, danışanlarımızın gerekli eğitimlerini sağlıyoruz. Rapor almaya hak kazananlar da raporlarını teslim ediyoruz.

Ankara eğitim sektörünün öncü kuruşlarından birisi olarak bizler önceliği daima danışanlarımızın memnuniyetine ve kamuoyu güvenliğine veriyoruz. Bu yüzden de profesyonel bir yaklaşım sergileyerek, sorun çıkaran değil sorun çözen taraf olmayı yeğliyoruz. Bunu yaparken de yasaların, yönetmeliklerin çizmiş olduğu sınırlar arasında hareket ediyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit edip gerekli çözümleri ve çözüm yollarını karşınıza çıkarmaya çalışıyoruz.

3s Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyor, bunun için öncelikle alanında eğitimli, deneyimli, tecrübe sahibi, dinamik yapısıyla sürekli kendini geliştirmeye devam eden bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte alanımızdaki yenilikleri, gelişmeleri yakından takip ediyor, danışanlarımızın gerekli eğitim ve donanımı ağlamış şekilde psikoteknik raporu alabilmelerine fırsat tanıyoruz. Güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizi uygun fiyatla birleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR