• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

40 Fırın Doğal Organik Ekmek Fırını

Adres :

İhsaniye Mahallesi Fatih Caddesi No : 41 Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 633 35 63

Bursa'da hizmet veren 40 Fırın Doğal Organik Ekmek Fırını, geleneksel yöntemlerle üretilen doğal ve organik ekmeklerin yanı sıra, lezzetli pastaları ve pastane ürünleriyle de müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Doğal ve organik ürünlerle hazırlanan ekmeklerimiz, tam buğday, çavdar, kepek, tam çavdar gibi farklı çeşitleriyle ve her türlü diyetinize uygun olarak hazırlanmaktadır.

40 Fırın Doğal Organik Ekmek Fırını olarak, müşterilerimize en kaliteli ve sağlıklı ürünleri sunmak için özenle çalışmaktayız. Bu doğrultuda, doğal ve organik ürünlerle hazırlanan ekmeklerimizi fırınımızda özel taş fırınlarda pişirmekteyiz. Böylece, ekmeklerimizin tadı, dokusu ve aroması tamamen doğal ve lezzetlidir. Pastane ürünleri kategorisinde, yine doğal ve organik malzemeler kullanarak hazırladığımız lezzetli ve sağlıklı ürünlerimiz bulunmaktadır. Tatlılarımız, keklerimiz, kurabiyelerimiz ve diğer pastane ürünlerimiz, taze malzemelerle hazırlanmakta ve müşterilerimize her zaman taptaze olarak sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyeti, kalite ve hijyen ilkelerine bağlı kalarak, yıllardır Bursa'da hizmet vermekteyiz. Farklı lezzetlerimiz ve doğal ürünlerimizle, sağlıklı beslenmeyi seven müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. 40 Fırın Doğal Organik Ekmek Fırını olarak, sağlıklı ve lezzetli gıdalarla beslenmenizi sağlamak için sizleri de fırınımıza bekliyoruz. Ayrıca, özel günlerinizde ve davetlerinizde tatlılarınızın yanı sıra, doğal ve organik ürünlerimizle hazırlanan pasta çeşitlerimiz de sizleri bekliyor. Pasta tasarımlarımızı sizin isteklerinize ve hayallerinize göre yaparak, özel günlerinizi unutulmaz bir hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

40 Fırın Doğal Organik Ekmek Fırını olarak, sadece lezzetli ürünlerimizle değil, aynı zamanda kaliteli hizmetimizle de müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Uzman ekibimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmakta ve doğal ürünlerimizi sizlere sunmaktadır. Ayrıca, müşterilerimize farklı ödeme seçenekleri ve hızlı servisimizle de kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Doğal ve organik ürünlerimiz, özenle hazırlanan pastane ürünlerimiz ve özel pasta tasarımlarımızla, Bursa pasta ve pastane fırınlarından biri olmaktan gurur duyuyoruz. Sizleri de 40 Fırın Doğal Organik Ekmek Fırını ‘na lezzetli ve sağlıklı ürünlerimizle tanışmaya ve kaliteli hizmetimizden faydalanmaya davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR