• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

7bk Gıda

Adres :

Mutlukent Mahallesi 1970 Cadde No: 1 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Demircan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emrecemircan@7bk.com.tr

Whatsapp 1:

0 (530) 395 22 12

Ankara alışveriş sektöründe hizmet vermek amacı ile ticari hayata adım atan firmamız; market, manav ve tekel ürünleri satışı yapmaktadır. Firma olarak ticari hayata atıldığımız günden bugüne kadar ilkeli, etik ve dürüst bir ticari anlayış benimsedik. Bu anlayışımız ekseninde siz değerli müşterilerimizin anlık, günlük ve haftalık her türlü ihtiyacını en kolay tedarik edebilmesi için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Güvenilirlik, dürüstlük, özveri, karşılıklı saygı ve sevgi firmamızın temel çalışma değerleridir. Bu değerlerimiz ekseninde müşterilerimiz ile aramızda her zaman samimiyet ve güvene dayalı ilişkiler oluşturarak hizmet verdik. Sadece ünlü markaların ürünlerini değil aynı zamanda yöresel, doğal ve taze ürünleri de reyonlarımızda siz değerli müşterilerimize sunduk. Dolayısıyla hem yerli üreticimizin haklarını gözettik hem de tüketicilerimizin dostu olarak sektörde var olduk.

Siz değerli müşterilerimizin istek, beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla tekel ürünlerinden mevsim sebze ve meyvelerine; temizlik ürünlerinden temel besin ihtiyaçlarına kadar her çeşit ürünü firmamızın reyonlarında bulabilirsiniz. Pek çok ürün seçeneğini en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunarak ihtiyaçlarınızın tamamına yakınını karşılıyoruz. Ayrıca özel indirim ve kampanyalarımız ile siz değerli müşterilerimize keyifli alışveriş zevki yaşatıyoruz.

Anlık, günlük veya haftalık siparişleriniz için firmamızı arayarak siparişlerinizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. İtina ile paketlenen siparişleriniz özverili çalışma personelimiz vasıtasıyla en kısa sürede hiçbir ekstra ücret talep etmeden adresinize kadar ulaştırılacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR