• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

7'den 70'e Aile Kulubü

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Tekin -ceren Coşar

  • firma fb
  • firma instagram

Çocuklarımız için dokuz nüfuslu Coşar ve Tekin Aileleri olarak çıkmış olduğumuz bu yolda güzel dostlar ve ekip arkadaşları edinmiş bulunuyoruz. Öncelikle kendi çocuklarımız için oluşturmuş olduğumuz, okul dışı eğitim atölyelerimizi zaman içerisinde geliştirerek diğer çocuklar için de faydalı bir hale getirmeyi başardık. Bunun mutluluğunu her zaman yaşayacağız. Hayallerimizi gerçeğe dönüştürmüş olmakta ve çocuklarımıza, ailelerin faydalı olmaktan dolayı oldukça mutluyuz.

Ankara eğitim sektörü içerisinde farklı bir alanda, farklı uygulamalar ile pek çok çocuğa ve ailesine dokunuyoruz. Ekibimiz içerisinde A’dan Z’ye her meslek grubundan kişiler yer almaktadır. Bunlar arasında sınıf öğretmeni, spor antrenörü, müzisyen, eğitim koçu, aile danışmanı, iş geliştirme uzmanı, maker&robotik öğretmeni, sanat eğitmeni, oyun eğitmeni bulunmaktadır.

7’den 70’e Aile Kulübümüzde ebeveynlerin ve çocukların ihtiyaçları düşünülerek, onların mutlu olmasına yönelik, oyunlaştırma disiplinli, eğlenceli ve samimi bir ortamımız bulunur. Bu ortam içerisinde hem çocuklarımız eğlenceli ve eğitici bir ortamda olmaktan mutluluk duyarlar hem de ebeveynler bu ortamda sosyal çevre geliştirerek kaliteli zaman geçirebilirler. Atölye çalışmalarımızın çocuğunuza ve kendinize yapabileceğiniz en güzel şey olduğunu düşünüyoruz.

Her ayın son cuması yapılan 7’den 70’e sohbetleri yapıyor ve bu sohbet çalışmamızı ücretsiz olarak sunuyoruz. Önceliğimiz çocuklarımızın mutlu olması ve ebeveynlerin de çocukları ile karşılaştıkları sorunlara daha mantıklı ve eğlenceli bir yollar yaklaşması olmaktadır. Unutmayın ki aile kulübümüzde sizler karşısında hem bir eğitmen, hem ebeveyn hem de bir arkadaş oluyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar