• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

8 Veteriner Kliniği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülser Karakaş Atılan

  • firma instagram

8 Veteriner Kliniği ülkemizin en büyük iş platformu olan birmilyonnokta.com üyelerinden biri olarak Kadıköy evcil hayvan sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemizde birçok insan gerek kedi olsun, köpek veya kuş olsun, çok farklı hayvanlarla beraber yaşamaktadırlar. Bazı insanlar onları sahiplendiklerini düşünseler de küçük dostlarımızın gözünde bu böyle değildir. Gerçek hayvan severlerde beraber yaşadıkları dostlarını sahiplenme olarak değil, hayat arkadaşı, bir çocuk olarak görürler ve yaklaşımla onlara bakarlar.

Bütün hayvanlar, tıpkı insanlar gibi hastalık ve kazalara karşı bir noktaya kadar korunabilmekteyiz. Bir noktadan sonra bağışıklık sistemimiz veya vücudumuzun, kemik sistemimizin dayanıklılığı bizi korumaya yetmediği için çok ciddi hastalıklarla veya yaralanmalarla karşı karşıya kalmaktayız. Hastalıklardan korunmaları için küçük dostlarımızın da iyi beslenmeye, gerekli vitamin ve proteinleri almaları ve çeşitli ilaçlar ve aşılar kullanmaları gerekmektedir. Özellikle gençlik hastalığı gibi pratikte tedavisi çok zor olan hastalıklar ve insana geçebilecek bazı parazitlere karşı özellikle köpeklerin sürekli olarak takipte tutulması gerekmektedir. Bunun yanında bütün hayvanları etkileyen pire gibi parazitlere karşı da aşı ve tasma kullanılması önemlidir.

Biz 8 Veteriner kliniği olarak küçük dostlarımızın yaşayabileceği her türlü sağlık probleminde onların ve bakıcılarının yanında olmak üzere Kadıköy’de faaliyet göstermekteyiz. Her türlü acil müdahalenin yanında, ihtiyacınız olabilecek her türlü özel destekli mama, oyunca ve gereci tedarik edebileceğiniz kliniğimize her zaman bekleriz.

istanbul fikirtepe alo acil veterinerlik, istanbul fikirtepe kedi köpek aşılama, istanbul fikirtepe veterinerlik cerrahi müdahale, istanbul fikirtepe acil veteriner kliniği, istanbul fikirtepe hayvan kısırlaştırma işlemleri, istanbul fikirtepe evlere mama siparişi, istanbul fikirtepe özel veteriner kliniği, istanbul fikirtepe en yakın veterinerlik, istanbul fikirtepe köpek maması satışı, istanbul fikirtepe evcil hayvan aksesuarları, istanbul fikirtepe veteriner sezaryan işlemleri, istanbul fikirtepe kedi köpek bakımı, istanbul göztepe alo acil veterinerlik, istanbul göztepe kedi köpek aşılama, istanbul göztepe veterinerlik cerrahi müdahale, istanbul göztepe acil veteriner kliniği, istanbul göztepe hayvan kısırlaştırma işlemleri, istanbul göztepe evlere mama siparişi, istanbul göztepe özel veteriner kliniği, istanbul göztepe en yakın veterinerlik, istanbul göztepe köpek maması satışı, istanbul göztepe evcil hayvan aksesuarları, istanbul göztepe veteriner sezaryan işlemleri, istanbul göztepe kedi köpek bakımı, istanbul üsküdar alo acil veterinerlik, istanbul üsküdar kedi köpek aşılama, istanbul üsküdar veterinerlik cerrahi müdahale, istanbul üsküdar acil veteriner kliniği, istanbul üsküdar hayvan kısırlaştırma işlemleri, istanbul üsküdar evlere mama siparişi, istanbul üsküdar özel veteriner kliniği, istanbul üsküdar en yakın veterinerlik, istanbul üsküdar köpek maması satışı, istanbul üsküdar evcil hayvan aksesuarları, istanbul üsküdar veteriner sezaryan işlemleri, istanbul üsküdar kedi köpek bakımı, istanbul ataşehir alo acil veterinerlik, istanbul ataşehir kedi köpek aşılama, istanbul ataşehir veterinerlik cerrahi müdahale, istanbul ataşehir acil veteriner kliniği, istanbul ataşehir hayvan kısırlaştırma işlemleri, istanbul ataşehir evlere mama siparişi, istanbul ataşehir özel veteriner kliniği, istanbul ataşehir en yakın veterinerlik, istanbul ataşehir köpek maması satışı, istanbul ataşehir evcil hayvan aksesuarları, istanbul ataşehir veteriner sezaryan işlemleri, istanbul ataşehir kedi köpek bakımı,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar