444 24 98
  1. Oto Aksesuar ve Modifiye
  2. Samsun
  3. 8k Auto

8k Auto İletişim Bilgileri

8k Auto

8k Auto olarak Samsun-İlkadım da oto yıkama,oto kuaför,pasta cila merkezi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir. Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Kılıçdede Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 145 /a İlkadım/samsun
Telefon 1 Telefon 0 (544) 945 56 55
Telefon 2 Telefon 0 (549) 613 36 35
Yetkili Yetkili Şerafettin Bülbül - Burakhan Bülbül
Lokasyon Lokasyon Samsun » İlkadım
Kılıçdede Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 145 /a İlkadım/samsun

8k Auto Firması Hakkında

8k Auto olarak Samsun-İlkadım da oto yıkama,oto kuaför,pasta cila merkezi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 8k Auto FİRMA GÖRSELLERİ

8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto
8k Auto

 8k Auto FİRMA ETİKETLERİ

ilkadım kaput filmi

ilkadım araç içi taban temizliği

ilkadım detaylı araç temizliği

ilkadım pasta cila uygulaması

ilkadım oto kuaför

ilkadım araç içi tavan temizliği

ilkadım boyasız hasar onarımı

ilkadım detaylı oto temizlik

ilkadım boya koruma işi

ilkadım oto cam filmi

ilkadım seramik kaplama yapanlar

ilkadım boyasız göçük düzeltme

ilkadım jant temizleme yapanlar

ilkadım ticari araç kaplama yapanlar

ilkadım araç kaplama yapanlar

ilkadım far parlatma


Devamını Göster