• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acar Veteriner Kliniği

Adres :

Bahçeşehir 1.kısım Mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi Uzay Sokak Dükkan: 33 Bahçeşehir Konakları Başakşehir İstanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şebnem Acar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@acarvet.com

Whatsapp 1:

0 (543) 321 90 90

Whatsapp 2:

0 (543) 321 90 90

Evcil hayvanlarımızın yaşadığı sağlık sorunlarında sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunan kliniğimiz geniş tıbbi ekipmanları ve alanında uzman olan doktorları ile sizlere başarılı hizmetler sunmaya devam etmektedir. Evcil hayvanların rutin kontrolleri ve yaşadıkları kazalar ile çeşitli sağlık sorunlarına kısa sürede müdahale ederek tedavileri için tüm çalışmaları yapmaktayız.

Sağlığı sizler için çok önemli olan hayvan dostlarımızın sağlıklı bir şekilde yaşam sürmesi için sizlere yardımcı olmakta ve tüm sorunları için çeşitli tedaviler uygulamaktayız. Gelişmiş tıbbi ekipmanlarımız ile evcil hayvanların tüm sağlık sorunlarına müdahale edebilmekteyiz. Doğurma ve yavrularının rutin bakımlarını da yapan kliniğimiz evcil hayvanlarınızın her zaman en sağlıklı şekilde yaşaması için sizlere destek olmaktadır.

İstanbul veteriner kliniği olarak her zaman sizlere hizmet sunan firmamız acil durumlarda da sizlere hizmet sunmakta ve evcil hayvanlarınızın sorunlarını gidermektedir. Taşınabilir ekipmanlarımız ile evcil hayvanlarınıza olduğu yerde de sağlık hizmeti verebilmekteyiz. Birçok operasyonu başarılı bir şekilde yapan ekibimiz ve konusunda uzman olan hekimlerimiz sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Her zaman sizlerim memnuniyeti ve evcil hayvanlarınızın sağlığını ön planda tutarak hizmetlerini sunan kliniğimiz sizlerden ilgi görmekte ve övgü almaktadır. Tıbbi açıdan tüm sağlık sorunlarında evcil hayvanlarınıza tedaviler uygulayabilmekte veya çeşitli operasyonlar yaparak sağlığını yeniden kazanmasını sağlamaktayız. Yıllardır sunduğumuz başarılı hizmetlerimizi bugünde sizlere sunmakta ve evcil hayvanlarınızın sağlığı için çalışmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR