• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acar Yemek

Adres :

Şehitlik Mah İstasyon Bul 3/28 Diyarbakır Diyarbakır » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nedim Acar -mahmut Acar

E-Posta Adresi :

yemek@acaryemekfabrikasi.com

Whatsapp 1:

0 (535) 605 64 50

Whatsapp 2:

0 (507) 563 64 46

Whatsapp 3:

0 (535) 605 64 50

Whatsapp 4:

0 (507) 563 64 46

Diyarbakır catering olarak sektöre adımızı altın harflerle yazdırmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. En güzel lezzetleri tadabileceğiniz mekanımıza gelen ve mutlu ayrılan sizleri gördükçe işimizi ne kadar iyi yaptığımızı daha da iyi anlıyor en iyi olmanın mutluluğunu her zaman hissediyoruz.

Geniş ürün yelpazemizi sizlere en güzel şekilde sunuyoruz. Malzemelerimizi seçerken her zaman titiz davranıyor doğal, sağlıklı, organik olmalarına özellikle dikkat ediyoruz. Malzeme seçiminden başlayan hassasiyetimiz hazırlık ve pişirme aşamasında devam ederek sunumlarımızla taçlanıyor. Kahvaltılarımız ile önce gözlerinize sonra midenize hitap ediyor sizi şaşırtmaya devam ediyoruz. Oldukça çeşitli olan kahvaltımızı her zaman büyük bir titizlik ile hazırlıyor her bir çeşidimizi sunmadan önce oldukça itinalı bir çalışma yapıyoruz. Sadece kahvaltı değil leziz yemeklerimiz ile de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mekanımızı gözde yapan başlıca özelliğimiz eşsiz manzaramızdır. Sizlere her zaman içten ve samimi ekibimiz ile sıcak bir aile ortamı kurarak kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte konforunuz için elimizden geleni yapıyoruz, söz konusu sizin memnuniyetiniz olunca oldukça hassas davranıyoruz.

Temizlik konusuna verdiğimiz önemi göz ardı edilemez bir şekilde önünüze seriyoruz. Aileniz ve dostlarınızla keyifli vakitler geçireceğiniz ortamımıza hayran kalacaksınız. Her zaman en iyi olmaya devam ediyoruz. Bunu yaparken en büyük destekçimiz tecrübemiz ve iş aşkımızla yaptığımız leziz yemeklere olan güvenimiz olmaktadır. Sizleri de eşsiz lezzetlerimizi tatmanız için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR