• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ada Class Hamam

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şengül Karakoç

reklam logosu

Aydın hamam sauna ve masaj salonu sektörünün vazgeçilmez ismi Ada Class Hamam, yıllardır değişmeyen kalitesiyle hizmetinizdedir. Hamam kültürü bizim için oldukça eski ama bir o kadar da değerlidir. Biz, en gelişmiş haliyle bu kültürü tekrar canlandırıyoruz. Alanında profesyonel ekibimizle birlikte sizler için en özel ve en gelişmiş hizmeti sunuyoruz. Yıllardır bu sektörün vazgeçilmez ismi olmamızı, vermiş olduğumuz hizmetin kaliteli ve güvenilir olmasına borçluyuz. Ekibimiz, müşteri odaklı gerçekleştirdiği çalışmalarda müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. Böylelikle değerli müşterilerimizin memnuniyeti daima yüksek tutulmaktadır.

Yorgunluğunuzu bir kenara bırakmak, ağrılarınızdan kurtulmak, vücudunuzu dinlendirmek ve daha dinç hissetmek için hamam, sauna ve masaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Randevu sistemimiz ile istediğiniz gün ve saat için randevu ayırtabilirsiniz. Daha sonra gelerek profesyonel ekibimizin sizlere sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Özel masaj tekniklerimizle ağrılarınızın geçeceğine, vücudunuzun dinleneceğine ve daha iyi hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizle beraber otelimizi de tercih edebilirsiniz. Konforlu, kaliteli ve güvenilir konaklama için otelimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Biz, kendimizi geliştirerek değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaya gayret ediyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikleri ve müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak en iyi çalışmaları sunmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için güler yüzlü, samimi, dürüst, neşeli ve saygısını daima koruyan ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sizler de bu kaliteden dilediğiniz gibi faydalanmak istiyorsanız her zaman bekleriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR