• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ada Nail Studio

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökçe Özkan

reklam logosu
  • firma instagram

Mersin’de güzellik sektöründe hizmet veren Ada Nail Studio isimli firmamızbirmilyonnokta.comüyesidir.

Mersin güzellik sektöründe yer almakta önceliğimiz, görmüş olduğumuz detaylı ve çeşitli konulardaki eğitimlerimiz ile danışanlarımızla yüksek standartlar dahilinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İşletmemizde yürütmüş olduğumuz faaliyetlerin, danışanlarımızın günlük hayatlarında onları motive etmesini sağlamak ve beğenilerine özgü kendi tarzlarını yansıtan tırnak modelleri ile stillerini ifade etmelerini sağlamaktır.

Dünyamızın çok eski dönemleri araştırıldığında, kadınlar ile tanışıldığına gözlerine kıyasla tırnaklarına bakılmakta ve bu şekilde kendilerine ne derece bakım gösterdiklerinin anlaşılmakta olduğu söylemlerine rastlamak mümkündür. Günümüzde ise kadınların tırnakları, kendi kartvizitleri gibidir. Kendilerini ifade eder ve görünümleri hakkında ipuçları sağlar.

Modern kadınlarımızın zamanları kıymetlidir. Ve biz bu farkındalıkta kısa süre içerisinde uygulamalarımızı gerçekleştirerek profesyonel kadromuz ile hizmetlerimizi sağlamaktayız.

Tırnaklarımız ayrılmaz bir bütünümüz ve en göz önünde bulunan parçamızdır. Sizlere bu imkanları sağlamak ve huzurunuza sunmak için kolay, ulaşılabilir lokasyonları tercih etmekteyiz. Randevu sistemi ile çalışmakta ve dilediğiniz anda bizlere ulaşabileceğiniz bir cep hattımız bulunmaktadır. İlgili, özverili ve detaylara önem verem ekibimiz ile tırnak bakımlarınıza öncülük sağlamaktayız.

Stüdyomuzdan kendinizi yenilenmiş ve ferahlamış olarak çıkacağınızı garanti edebiliriz. Amacımızın her zaman yüksek müşteri memnuniyeti ve üst kalitede sunmuş olduğumuz çalışmalarımızın sonucunda stüdyomuza düzenli danışanlar eklemek olduğunu da sizlerle paylaşmak isteriz. Tüm hizmetlerimiz ile sizleri mutlu etmek gayretimizdir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR