• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Su Tüp Ticaret

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Yeşil

İnsanın sürdüğü hayat içerisinde sağlıklı yaşayabilmek için tüketmesi zorunlu olan suyu sizlere en kaliteli ve güvenilir bir şekilde temin eden Ada Su Tüp Ticaret “birmilyonnokta.com” internet sitesinin üyelerinden biri olmaktadır.

Sizlere İzmir alışveriş sektörü içerisinde hizmet veren işletmemizde tüp çeşitlerinden, Sırma markasının damacana suyu ve Erikli markasının cam damacana suyunu bulabilirisiniz. İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunan işletmemizde hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmamaktadır.

Tamamen hijyenik koşullar içerisinde sizlere en taze suyu ulaştırabilmek için gün içerisinde istediğiniz her saat istediğiniz adrese teslim ürünlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Bir telefon kadar uzağınızda olan Ada Su Tüp Ticaret işletmesi olarak sizlere en güvenilir ve en yakın olabilmek için elimizden gelen tüm kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Çünkü kaliteli ve güvenilir hizmete sahip olabilmek herkesin hakkıdır. Bizler de bu hizmeti sizlere sunabilmek için işimizi büyük bir titizlik içerisinde ve özenle yapıyoruz. Açıldığımız ilk günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalıştığımız bu sektörde karşılığını da siz değerli müşterilerimizin güven duygusu olarak aldık.

Bu güven duygusunu kaybetmemek aksine daha da arttırmak için hala aynı prensip doğrultusunda ve daha kaliteli ürünler ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Her zaman bu düşünce ile hizmet veren işletme olarak sizleri de aramızda görmekten, sizlere de hizmet verebilmekten büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR