• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ada Yapı Doğalgaz

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tolga Aydın

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Giresun teknik servis sektöründe kurulmuş olan firmamız bu alanda profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunmaktadır. Tamamı işinde uzman bir kadroya sahip olduğumuz için en hızlı, en güvenilir ve en kaliteli teknik servis hizmetlerinde yanınızda oluyoruz. Alanımızda yapılan yenilikleri yakından takip ettiğimiz için, ilk yeniliklerden biz haberdar oluyor ve diğer firmaların da örnek alacağı sistemlere sahip oluyoruz.

Hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde ısı pompası montajı ve ısı pompası tamiri de yer almaktadır. Isı pompası sorunları ve tamiri için ekibimiz gereken desteği en kısa sürede, doğru ekipman ile sizlere sunarlar. Bu alanda çok fazla başarıya sahip olduğumuz için Giresun içinde öncelikli tercih edilen firma konumundayız.

Sunmuş olduğumuz diğer hizmetler arasında sıhhi tesisatta yer almaktadır. Bina ve yapıların sıhhi tesisatlarını döşüyor, bakımlarını yapıyoruz. Sıhhi tesisattan kaynaklı herhangi bir arızada da ekiplerimiz gerekli donanıma sahip oldukları için sizlere kaliteli hizmet kalitesini yaşatacaklardır.

Panel radyatör modellerimizi inceleyebilir, en uygun fiyata panel radyatörleri bizlerde bulabilirsiniz. Kombi tesisatında, güneş enerjisi panel kurulumunda, montajında ve kombi bakımında da ekiplerimiz profesyonelliklerini konuşturacaktır. Yılda iki kere kombi bakımı yaptırmak hem enerjinin kazanılması hem de düşük maliyetli faturaların olması için gerekli işlemler arasında yer alır. Sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı sıhhi tesisatı, kombi bakımı, ısı pompası teknik servis hizmeti için bizleri tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR