• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adakçı Adıbelli Mehmet ( Meram Adaklık Alınacak Yerler )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Adıbelli

Konya Meram’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Adakçı Adıbelli Mehmet işletmemiz sağlıklı ve kaliteli küçük baş hayvanlara ulaşmak isteyenlerin değişmez adresidir. Küçükbaş hayvancılık ülkemizde son derece revaçtadır. Çünkü tüketim alışkanlığının büyük kısmı küçükbaş hayvana aittir.

İşletme olarak Konya hayvancılık alanında yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En iyi bildiğimiz işi, en iyi şekilde yapmaya çalışıyor, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilesiyle daima en iyi hizmeti sunmaya çaba gösteriyoruz.

Küçükbaş hayvancılıkta müşteri memnuniyetini sağlamanın temel koşulu sağlıklı, besili, eti lezzetli, görünüşü güzel hayvanları beğeniye sunmaktır. Bunun için bizler büyük bir özveriyle hareket ediyor, ahırlarımızda her zaman bütün bu özellikleri taşıyan hayvanlara yer veriyoruz. Yılın her döneminde hayvanlarımızı özenle besliyor, besili halde tutuyor ve her zaman taleplerinizi karşılamayı başarıyoruz.

Özellikle Kurban Bayramı dönemlerinde küçükbaş hayvan ihtiyacı çok fazla olmakta, kurbanlık arayışları had safhaya çıkmaktadır. Bizler Kurban Bayramı için özenle çalışıyor, her yıl kurban dönemine çok sayıda hayvanımızı özenle besliyoruz. Kurbanlık olma vasfını taşımalarına özen gösteriyor, güvenle kesebileceğiniz, ibadetlerinizi yerine getirebileceğiniz hayvanları beğeninize açıyoruz.

Sadece kurbanlık satışı ile değil, adak kurban satışı, akika kurban satışı, etlik hayvan satışı gibi uygulamalarımızla da yanınızda yer alıyoruz. Farklı yaşlarda koyun, keçi cinslerimizi yılın her döneminde tercihinize sunuyor, her bütçeye uygun alternatiflerle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ücretsiz kesim hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR