• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Adana Fenerbahçe Futbol Okulu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tolga Büyüksural

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Adana Fenerbahçe Futbol Okulu birmilyonnokta.com sitesi üzerinden tanıtımını yayınlamaktadır.

Profesyonel sporcu olmak için en önemli şartlardan biri o spora en erken yaşta başlamaktır. Olabilecek en erken yaşta istenen sporun öğrenilmesi ve uzun yıllar yapılan pratikler ile bu alanda uzmanlaşılması gerekmektedir. Futbolda da iyi bir kulübün altyapısında erken yaşta başlamak profesyonel bir futbolcu olabilmek için oldukça önemlidir. Adana Fenerbahçe Futbol Okulu olarak bu yönde ilerlemek isteyen çocuklar için bu bölgedeki en iyi spor eğitimini sunuyoruz.

Adana spor tesisi olarak faaliyet gösteren okulumuz, çocuklarınız için bu bölgedeki en iyi ve profesyonel futbol eğitimini sunmaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün okullarından biri olarak verdiğimiz futbol eğitimi sayesinde birçok başarılı kişi yetiştirmeyi başardık. Profesyonel bir kadro ve en iyi koçlar ile çalışaya devam ederek bu üstün başarılarımızı sürdürüyoruz. Bünyemizde eğitim gören çocukların eğitimlerini takip ederek en iyi şekilde yetişmesi için gerekli tüm imkanları sağlıyoruz. En gelişmiş şekilde sunduğumuz futbol eğitimi ile çocuklarınıza profesyonel futbolculuk konusunda ilerlemeleri için eksiksiz bir ortam yaratıyoruz.

Spor okulumuz, Adana Çukurova’da yer almaktadır. Çocuğunuzun iyi bir futbol kariyerine başlaması için gerekli tüm eğitimleri en iyi şekilde sunuyoruz. Fenerbahçe güvencesiyle hizmet sunduğumuz spor okulumuza geleceğini bu yönde şekillendirmek isteyen çocuklarınızı gönül rahatlığı ile kaydedebilirsiniz. Kayıt süreci ve daha fazlası için merak ettiğiniz tüm konularda bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR