• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adana Köyüm Şarküteri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Karakan

Gıda sektörü çok büyük ve bizler için zaruri olarak karşılanması gereken ürünlerin yer aldığı bir alandır. Günümüzde bu hizmet birçok kurum tarafından bizlere sağlansa da her kurum gerçekten kaliteli, taze ve doğal ürün satışı yapmamaktadır. Gıda ürünleri üzerinde oynamalar yaparak daha fazla kar etmeyi güden kötü niyetli birçok kurum ve işletme vardır. Bunlar insan sağlığını hiçe sayarak türlü türlü girişimlere başvurmaktadır. İşte bu kurumların oyunlarına gelmemek adına güvenilir hizmet veren bir kurumda hizmet almanız sağlık açısından büyük bir öneme sahiptir. Bizler Adana Köyüm Şarküteri olarak sizlere profesyonel ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Adana Köyüm Şarküteri olarak Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, taze, doğal ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Adana yeme içme ve eğlence alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısına kavuşmuş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi içi bizler gerekli olan çalışma ve çabayı göstermekteyiz.

İşletmemizde sizlere doğal gıda lezzetleri içerisinde yer alan köy peynirlerimiz, ballarımız, soslarımız, kuruyemişlerimiz gibi birçok doğal ürün ile hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetleri sizlere sunarken alanında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş tecrübeli ve güler yüzlü çalışan kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR