• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adatepe Mühendislik

Adres :

Sahil Mahallesi Zincirlikuyu Sokak No: 4/4 Küçükkuyu17980 Ayvacık Çanakkale Çanakkale » Ayvacık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Kabakçıoğlu

E-Posta Adresi :

skabakcioglu17@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 222 22 09

Whatsapp 2:

0 (507) 222 22 09

Elektrik-Elektronik sektörü ülkemiz için oldukça önemlidir ve bu konuda birçok firma hizmet sunmaktadır. Ancak firmamız sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile bu alanda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Çanakkale bölgesinde bu alanda kaliteli bir hizmet sunan ve bunu uygun fiyatlar ile sunan en çok ilgi gören firma olmaktadır.

Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir. Bu konuda firmamız elektrik-elektronik sektöründe lider firmalardan birisi konumundadır.

Adatepe Mühendislik firması olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı ve çözüm odaklı olmayı hedefledik. Firmamız bu konuda oldukça başarılı bir şekilde sunduğu hizmetleri ile sizlerden her zaman takdir topladı. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güzel ilişkilerimiz ile sürekli kendimizi geliştirmek ve kusursuz bir hizmet sunmak fırsatını da yakalamış olduk. Ayrıca uygun fiyatlarımız ile de bunu daha ileri götürmüş durumdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR