• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adel Kids Eğitim Kurumları Anaokulu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslıhan Demirkaya

İstanbul eğitim sektöründe açılmış bir firma olarak bu alanda en yenilikçi çözümler ile eğitim sürecini yerine getirmekteyiz. Çocuklar için okul öncesi eğitimlerin verildiği kurumlardan biri olduğumuz için en modern ve en kaliteli eğitim metotları ile hizmet veriyoruz.

İstanbul içerisinde ailelerin en çok tercih ettiği kreşlerden biri olarak, sizlerin dolu zamanlarında, çocuklarınız için en kaliteli eğitim ve en eğlenceli oyun yöntemlerini sunuyoruz. Onların eğlenerek öğrenmeleri için tasarlanmış olan program ve uygulamalarımız da uzman kadromuz görev almaktadır. Hepsi alanlarında eğitimli olan uzman bir kadro ile hizmet verdiğimiz için çocuklarınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Size en yakın anaokulu ve okul öncesi eğitim veren kurum için doğru adrestesiniz. En iyi kreş eğitimleri ile çocuklarınız kaliteli zaman geçirecek ve sizlerin de onlarda aklı kalmayacak. Güvenlik önlemlerini de en üst düzeyde aldığımız için gerek kreş içerisinde gerekse de bahçemizde çocuklarınız emin ellerde olur. Güvenilir kreş bulmanın ayrıcalıklarını sizlere ve çocuklarınıza yaşatıyoruz.

Uzman ve çocuk psikoloji konusun da eğitim almış olan öğretmenlerimiz ile tam gün gündüz bakımevi hizmetimiz ile sizlerleyiz. En uygun fiyatlara, en ayrıcalıklı ve teknolojik donanımlı gündüz kreş eğitimi için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Erken kayıt avantajlarından faydalanmak için iletişim bilgilerimiz üzerinde yer alan telefon numaramızdan bizleri arayabilir, aklınıza takılan soruları uzman ekibimize çekinmeden sorabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR