• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adıyaman Annem Halı Yıkama ( Adıyaman Alo Halı Yıkama Hizmeti )

Adres :

Küçük Sanayi Sitesi 9. Blok No: 10 Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Düzen - Salih Uyanık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 200 73 02

Whatsapp 2:

0 (545) 120 03 02

Yaptığı işlerdeki kalitesi ile adını duyurmayı başarmış firmamız Adıyaman Annem Halı Yıkama, birmilyonnokta.com üyeliğinde çalışmaktadır. Çalışmalarımızdaki başarılarımız ve kalitemiz ile sizlere son derece iyi hizmet sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Halılar evimizin en önemli aksesuarlarından birisidir. Dekorasyonu ile evimize yeni bir tarz ve güzellik katmaktadırlar. Ancak evdeki herkesin, varsa evcil hayvanınızın veya dışarıdan gelen misafirlerinizin sıkça basması ile çok çabuk kirlenmektedir. Temizlik ve sağlık açısından evde bulunan halılarınızı düzenli olarak yıkatmanız ve temizletmeniz gerekmektedir. Sizlere en güvenilir ve titiz halı yıkama hizmetini şirketimiz vadetmektedir.

Firmamızda halı yıkama hizmetimizin yanında; koltuk, kilim, battaniye vb. yıkama hizmetlerimiz de mevcuttur. Koltuklarınızı ilk günkü gibi yeni haline getiriyoruz. Koltuklarınız ve halılarınız o kadar temiz ve yeni olacak ki siz bile inanamayacaksınız. Adıyaman Annem Halı Yıkama olarak sizlere en konforlu yıkama hizmetini sunmayı garanti ediyoruz.

Şirketimiz Adıyaman halı yıkama sektöründe birçok başarıya imza atmıştır. Firmamız oldukça güvenilirdir. Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız oldukça başarılı ve deneyimli isimlerden oluşmaktadır. Ekip arkadaşlarımız çalışmalarımızda oldukça titiz çalışmaktadır. Verdiğiniz ürünler son derece temiz olarak sizlere geri teslim edilmektedir.

Ürünlerinizi ücretsiz olarak evinizden alıp 10 iş günü içerisinde temizliğini tamamlıyoruz. Temizliği bitirilen ürünlerinizi yine ücretsiz olarak evinize teslim ediyoruz. Bizlere web sitemiz veya telefon numaramız ile ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR