• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adıyaman Spot

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Ekşi

Adıyaman Mobilya markası olarak en uygun fiyatlı, en güzel ve en kaliteli 2.el eşyalarımız ile Adıyaman spot 2.el eşya dünyası içerisinde en prestijli hizmeti sizlere sunuyoruz. Adıyaman içerisinde öğrenciyseniz veya evinizi en uygun fiyatlara döşemek istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz.

2.el eşya alan ve satan bir firma olarak iki işlemimizde de müşteri memnuniyetini esas tutuyoruz. Öncelikle 2.el eşyaları seçerken titiz ve özverili davranıyor, gerekli testleri yapıyor ve eğer kullanıma engel bir durum yok ise eşyaları kabul ediyoruz. Bu eşyaları müşterimize sunacağımız için gerekli bakımlarını da yapıyor bu sayede en temiz ve en kaliteli eşyaları sizlerle kavuşturuyoruz.

2.el beyaz eşya alımı ve satımı yapan bir firma olarak sizler de hem eşyalarınızı bizlere getirebilir hem de en uygun fiyata beyaz eşya modellerini bizlerde bulabilirsiniz. Özellikle de geçici olarak veya öğrenci evi için beyaz eşya arıyorsanız en uygun fiyatlara ve en kaliteli ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

Öğrenciler ev bulma aşamasında zorlandıkları gibi eşyalı ev bulmakta da zorlanırlar. Burada devreye firmamız girmektedir ve en uygun fiyatlar ile öğrenciler için ikinci el eşya ve beyaz eşya hizmeti sunmaktadır. En uygun fiyata ev eşyası ve beyaz eşya alma keyfini de öğrenciler çıkartmaktadır. Okul zamanı bittiğinde ise eşyalarınızı yine firmamıza gelerek bizlere satabilirsiniz.

Bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden erişebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR