• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adrasan Tekne Turu Cengiz1 - Adrasan Tekne Turu

Adres :

Adrasan Mahallesi Deniz Caddesi Antalya » Kumluca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tahir Girgin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 460 30 88

Whatsapp 2:

0 (532) 686 12 45

Turizm sektörünün ülkemiz açısından en önemli alanlarından olan tekne turlarının aranan firması Adrasan Tekne Turu Cengiz1 - Adrasan Tekne Turu birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Dört bir tarafı denizlerle çevrili cennet vatanımızda, el değmemiş koyları ve adeta bir rüya gibi olan suları ile Antalya Kumluca bölgesi, eşsiz güzellikleri bizlere sunmaktadır. Tekne turları ve maviliklere doğru yapılan yolculuklar, insan hayatı için ölmeden denenmesi gereken olağan üstü bir deneyimdir.

İrili ufaklı dalgaların fısıltısıyla saçlarımızı okşayan dalgalara doğru, sevdiklerimizle hoş vakitler geçirebileceğimiz bir alan olan tekne turu hizmeti, Adrasan Tekne Turu Cengiz1 ile sizleri bekliyor. Firmamız Antalya turizm sektöründe geçmişten günümüze edindiği tecrübe ve deneyimleriyle yerli ve yabancı turistlere %100 müşteri memnuniyeti içeren hizmetler vermektedir. Denizcilik bilgisi konusunda deneyimli rehber kaptanımız ve tüm personellerimiz alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Müşteri güvenliği, konforu ve sağlığı konusunda gerekli ortamın oluşturulması adına en titiz şekilde çalışan tur firmamız Adrasan Tekne Turu Cengiz1, temizlik ekibiyle en steril ortam imkânı sunmaktadır. Doğum günü sürprizi, yıldönümü kutlaması, evlilik teklifi, toplantı ve iş yemekleri, doğa gezisi, nişan, kına, davet, parti gibi birçok konuda özel kutlama imkânları sunan firmamız, yemekli tekne turu organizasyonları ile müşterilerine hizmet vermektedir. En kaliteli yat ve tekne turu organizasyonlarını sizlerle buluşturan firmamız, en kaliteli tur hizmetini, en uygun fiyat garantileri ile sizlerle buluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR