• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Adrian Garage

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oğulcan Uyungan

reklam logosu
  • firma instagram

Mersin otomotiv olarak Adrian Garage aracınızın ihtiyaç duyduğu bakımı en uygun hizmetle size ulaştırabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Mersin Yenişehir’de hizmet veren firmamız, göçük düzeltme, bakım onarım, pasta cila, oto yıkama gibi konularda hizmetler sunmaktadır.

Küreselleşen ve giderek küçük bir kasaba halini alan dünyada herkesin ihtiyaç duyduğu en önemli ihtiyacın zaman olduğunun son derece bilincinde olan firmamızda, kıymetli vakitlerinizin sizde kalması için firmamız, otomobillerinizi alıp bütün bakım ve temizleme ihtiyaçlarını en uygun şekilde yerine getirmektedir. Adrian Garage farkıyla sizler de çok kıymet verdiğiniz aracınızın bakımını herhangi bir yere bırakmadığınız için güvende olabilirsiniz. En güvenilir, en kaliteli hizmeti sunabilmek bizler için bir ödev halini almış bulunmaktadır. Adrian Garage olarak bizler, kendi ücretimizi ilk olarak müşterilerimizin memnuniyetleriyle alıyoruz. İçimize sinmeyen hizmeti müşterilerimize sunmaktan son derce kaçınmaktayız.

Firmamız en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli iyileştirme ve geliştirme prensibini kendisine bir gaye edinmiş bulunmaktadır. Her bir personelimizi kendisine ayırdığımız hizmette profesyonelleşmesini sağlayarak, iş bölümünün getirdiği faydadan yararlanmaya çalışmaktayız. Bu şekilde müşterilerimizin zamanını büsbütün işgal etmekten de kaçınmaktayız. Müşterilerinin memnuniyeti için sürekli olarak bir iyileştirme sürecini değerlendiren firmamızda, personel eğitimleri de son derece önem arz etmektedir. Aracınızı tesadüflere bırakmayın, en güvenilir adreslere teslim edin ki sizler de gördüğünüz hizmetten dolayı mutluluk duyabilesiniz. 7/24 hizmet veren firmamız sizleri en kaliteli araç bakım hizmetine çağırıyor.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR