• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aes Garage

firma adresi

Adres :

Aydıntepe Mahallesi Tevhit Sokak No : 16 İstanbul » Tuzla
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Atıl Özkan
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (531) 980 60 56

Otomobilinizin ihtiyacı olan her şeye sahip olan işletmemiz Aes Garage olarak sizlere sağlayacağımız hizmet ve memnun kalacağınız servislerimiz ile kalplerinizi kazanmaya geliyoruz. En az evlerimiz kadar değer verdiğimiz ve ikinci bir yaşam alanın olarak bizlerde yer edinen arabalarımızın bakımı hepimiz için çok önemlidir. Gerek arızalı olsun gerek onarım gerektirsin, sizlere sunacağımız hizmet sayesinde aracınızın eski halinden bile güzel olacağı garantisini sizlere vererek sizleri şubelerimize bekliyoruz. Siz de bizi tercih ederek araçlarınıza ihtiyacı olduğu özeni gösterebilir ve yollarda gereken güvenliğe ulaşabilirsiniz.

Sunduğumuz işlemler arasında yer alan kaporta işlemleri, çizik giderme işlemleri, göçük onarım işlemleri ve daha birçok fazlası ile arabanızın durumu ne olursa olsun onu onarmaya ve eski halinden bile daha bakımlı bir duruma getirmeye çalışıyoruz. Sunduğumuz işlemler deneyimli ve dikkatli tamirciler tarafından gerçekleştirerek şansa yer vermeyen teknikler ile yapılmaktadır. Memnuniyetinizi ve taleplerinizi kendine meslek edinen işletmemiz sayesinde sizler de araçlarınızın herhangi bir kaza esnasında tekrardan doğabileceğine emin olabilirsiniz.

İstanbul hizmet sektörü gibi rekabet gerektiren bir ortamda müşterilerimize gösterdiğimiz hizmetler ve işlemler ile yükselmeyi planlayan işletmemiz Aes Garage olarak sizlerin taleplerine uygun şekilde değişmeye ve gelişmeye önem gösteriyoruz. Sizler de bizleri tercih etmek istiyor ancak ücret ve işlemler hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız iletişim numaramız yolu ile bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR