• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Afacanlar Kreşi

Adres :

Fırat Mahallesi 983. Sok. No: 20 Merkez - Ağrı Ağrı » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selçuk Öztürk

E-Posta Adresi :

selcuk_876@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 586 62 04

Whatsapp 2:

0 (541) 586 62 04

Eğitim sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor.

Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir. Eğitim sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.

Afacanlar Kreşi firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve eğitim sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR