• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Afife Gelinlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Turan

EN özel gününüz olan düşünleriniz ve nişanlarınız ile kına gecelerinizde giyeceğiniz oldukça önemli elbiselerinizi ve gelinliğinizi özel çalışmalar ile hazırlamaktayız. Sizlere en güzel modelleri ve tasarımları sunmanın yanında sizlerin istekleri doğrultusunda en güzel elbiseleri ve gelinlik ile nişanlığı hazırlamaktayız. Alanında uzman olan terzilerimiz ve modelistlerimiz ile sizlere başarılı bir hizmet sunmaktayız.

Kadınların en önem verdiği elbiselerden birisi olan gelinlikler oldukça özel bir şekilde tarafımızdan hazırlanmaktadır. Tamamen özel el emeği olan gelinlikler en güzel modellerde ve tasarımlarda üretilmektedir. Gündemde olan trend ve modanın en güzel parçaları yanında sizlere özel olarak hazırladığımız tasarımlarımızda ürün seçeneklerimiz içerisinde yer almaktadır.

Hatay tekstil giyim sektöründe en başarılı gelinlik ve nişanlık üretimini yapan firmamız bu alanda en güzel model ve tasarımların sahibidir. Geniş model ve tasarım seçeneğimiz içerisinden en güzelini belirleyerek kendiniz için seçebilirsiniz. Bunun yanında sizlerin de istediği modelleri ve tasarımları da üretmekteyiz. Konusunda uzman olan ekibimiz ile sizlerin isteklerini ve hayal ettiği gelinliği hayata geçirmekteyiz.

Gelinlik yanında nişan ve kına geceleriniz içinde en güzel elbiseleri geniş ürün seçeneklerimiz içerisinde bulabilirsiniz. Giyim alanında uzman olan firmamız sizlere özel tasarımları üretmekte ve özel günlerinizde giyeceğiniz gelinlik ve nişan elbisesi ürünleri en güzel şekilde tasarlamaktadır. En kaliteli malzemelerin kullanımı ve oldukça başarılı işçilik ile en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR