• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Afyonkarahisar Özel Masal Evi Kreş

Adres :

Esentepe Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 58/ C Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Demiroğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozlem__demiroglu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 629 66 99

Whatsapp 2:

0 (554) 629 66 99

Afyonkarahisar Özel Masal Evi Kreş sektörü Afyonkarahisarda için oldukça önemlidir ve bu konuda birçok firma hizmet sunmaktadır. Ancak firmamız sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile bu alanda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Bu bölgesinde bu alanda kaliteli bir hizmet sunan ve bunu uygun fiyatlar ile sunan en çok ilgi gören firma olmaktadır.

İnsanın merkezde olduğu hizmet anlayışımız müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır.Çalışmakta olduğumuz bütün personelin hak etmiş olduğu değeri kazanabilmesi için çaba göstermekteyiz. Böylece bir ailenin samimiyeti ve güveniyle kaliteli işler çıkartmaktayız.Üretim ve hizmet portföyümüze göz atıldığında bugünkü gelmiş olduğumuz noktanın takım ruhumdaki başarıda yattığı gözlenebilecektir.

Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekildeAfyonkarahisar Özel Masal Evi Kreşsektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR