• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ağasar Harita Mühendislik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sadık Özdemir

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Birmilyonnokta.com kervanına yeni katılan firmamızın ismi Ağasar Harita Mühendislik. Manisa'nın en iyi harita mühendislik hizmeti ile karşı karşıya olduğunuzdan haberiniz var mı? Gittikçe büyüyen ve gelişen firmamız son derece hassas ve özel çalışmaktadır. Tüm Manisa'nın ihtiyacına cevap olabilecek kabiliyete sahip olan firmamız, kendini geliştirmiş, Çalışkan ve atılgan mühendisler ile çalışmaktadır.

Manisa mühendislik her türlü harita mühendislik hizmeti sunmaktadır. Ev mi yapacaksınız, iş yeri mi açacaksınız, yoksa arsanızı değerlendirmek mi istiyorsunuz? En doğru adrestesiniz. Firmamız aynı zamanda tam da yatırım fikirleri alabileceğiniz düzeyde bir firma. Sizler de geleceğe iyi yatırımlar yapmak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız, parsel ölçüm hizmeti, arsa ölçüm hizmeti, arsa tevhit işlemleri, yola terk haritaları, yapı aplikasyon hizmeti ve daha birçok hizmeti sunan firmamız yedi yirmi dört hizmetinizdedir. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir veya görüşmek için randevu oluşturabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde harita mühendislik görevini yerine getiren firmamız, müşterisini memnun bırakan kaliteli hizmeti ile en zirveye tırmanmayı başarmıştır.

Sizler de yepyeni fikirler ve doğru bilgiler istiyorsanız, Ağasar Harita Mühendislik yani başınızda hizmetinizdedir. Dilediğiniz zaman arayıp bilgi alabileceğiniz firmamızın, bir de sosyal medya hesaplarından geçmiş hizmetlerini görebilir ve değerlendirebilirsiniz. Adil ve şeffaf çalışma şeklimiz ile tüm halka en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR