• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ahmet Oğulları Yangın Söndürme

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim Karaaslan

  • firma instagram

Yangın tüpü dolumu ve yangın tüpü satışı hizmeti konusunda firmamız uzun yıllardır hizmet vermektedir. Eğitimli, deneyimli, genç ve dinamik kadromuzla uzun yıllar verdiğimiz yangın tüpü dolum, bakım ve satış işlemlerinde sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Can ve mal güvenliğiniz için her türlü tedbirin zamanında alınması gerektiğinin bilincinde olan firmamız iş güvenliği malzeme satışları ve yangın eğitimi ulaştırma gibi konularda hizmetlerini sunmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak için uygun ve kaliteli ürün seçenekleriyle sürekli olarak ürün yelpazesini genişletmektedir. Firmamız sosyal sorumluluğunun da bilincinde hareket ederek iş sorumluluğunu layığı ile yerine getirmeye çabalamaktadır.

Müşterilerimizin taleplerine doğru ve yerinde cevaplar verebilmek için firmamız sürekli olarak müşteri taleplerini saptamakta ve uygun çözümü bulabilmek için kendisi ile yarışmaktadır. Firmamızı meydana getiren unsurun en önemli öğelerini çalışanlarımız ve müşterilerimiz bildiğimiz için öncelikle çalışanlarımıza yönelik kendilerini geliştirebilmeleri için onlara imkanlar sunuyoruz. Kendisini yetiştirmiş, saygılı ve güler yüzlü personelimizle bizler daima yanınızda olmaya devam ediyoruz. İzmir yangın söndürme olarak firmamız Çiğli’de hizmet vermektedir. Ahmet Oğulları Yangın Söndürme olarak bizler, uzun yıllar edindiğimiz tecrübemizi müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Her türlü kaza ihtimaline karşı kendisini yetiştirmiş olan firmamızın müşterilerine sürekli olarak söylediği, kaza ödemekle değil önlemekle giderilmeli, sözüdür.

Bizler her türlü olumsuzluklara karşı kendi tedbirimizi almalıyız ve birer kazazede olmaktan kaçınabilmeliyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR