• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mat Mermer Granit

Adres :

Seyfeler Mahallesi Ada Caddesi No: 614 Akyazı Sakarya Sakarya » Akyazı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Şimşek

E-Posta Adresi :

recep_54@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 544 03 50

Whatsapp 2:

0 (534) 544 03 50

Whatsapp 3:

0 (539) 675 32 28

Ahmet Şimşek Mermer Granit

21. yüzyıl da zorlu ve rekabetçi iş hayatında ayakta kalmak için sadece günlük planlarla uğraşan firmalardan değil yıllık ve dönemsellik ve hatta daha uzun süreli planlara sahip olmamız sayesinde ayakta kalabilmiş ve kendimizi teknolojinin ve internet çağına ayak uydurarak her alanda en iyisi olmayı başarabilmişizdir. Sadece şimdide değil geçmişte de göstermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti oranı en yüksek olan Ahmet Şimşek Mermer Granitfirması olarak bu yolda ilerlemeye devam etmekteyiz.

Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan Ahmet Şimşek Mermer Granitfirması olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR