• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ahşap ve Metal İşleri Yapımı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Saim Kaya

Ahşap ve Metal İşleri Yapımı olarak, ahşap ve metal işleri konusunda sınıfında lider ve öncü firma olarak sizlere hizmet veriyoruz. Ankara Mamak’ta hizmet veren ahşap ve metal işçilik firmamız kalite ve uygun fiyatı tek adreste sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Uzun süredir siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekte olan işletmemiz, uzman ve deneyimli kadrosuyla işini en profesyonel şekilde yapmaya devam ediyor. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimsemiş hizmet anlayışımız ve yapım aşamasındaki hassaslığımızla diğer şirketler arasından öne çıkan firmamız, sizlere güvenilirlik ve daimi hizmet sözü vermeye gayret ediyor. Sürekli kendini yenileyen ve modern çağa ayak uyduran ekibimizle tempolu bir şekilde çalışıyor ve kendimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Ahşap ve metal işçiliği konusunda tecrübeli ve ekip çalışmasına yatkın kadromuzla pek çok işçilik faaliyetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Çelik çatı yapımı, tavan lambri uygulaması, ferforje ve demir korkuluk gibi hizmetlerimizle siz müşterilerimizin uğrak mekanı olmaya devam ediyoruz. Demir doğrama, demir korkuluk sistemleri, korkuluk montajları, prefabrik ev yapımı, ferforje ve merdiven korkuluğu modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Ahşap ve Metal İşleri Yapımı, genç ve dinamik çalışma kadrosu ve güler yüzlü hizmetleriyle evinize ve iş yerlerinize kadar gelerek çeşitli ahşap ve metal işçilik ve montaj işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmaya devam ediyor. Sizlerden aldığımız geri bildirimler ışığında kendimizi düzeltiyor ve geliştiriyoruz. Ankara Mamak Ahşap ve Metal İşleri şubemizle Ankaralıları ve başka şehirlerden gelen misafirlerimizi hizmetlerimizden haberdar ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR