• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aile Tost Evi

firma adresi

Adres :

Yeniköy Mahallesi 48. Sokak No : 17/4 Antalya » Döşemealtı
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şevket Yılmaz
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 064 29 99
firma wp

Whatsapp 2:

0 (530) 523 99 69
firma wp

Whatsapp 3:

0 (505) 643 63 82

reklam logosu
  • firma instagram

Aile Tost Evi olarak çeşitli yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. İnsan bedeni ayakta kalabilmek için gerekli enerjiyi yemeklerden elde eder. Önceleri ev hanımlarımız aileleri için ev ortamında lezzetli yemekler hazırlardı. Modern dünyada ise yoğun iş hayatından dolayı yemek hazırlama aşamasına ayıracak vakit maalesef yoktur. Duyulan bu ihtiyaçtan dolayı zamanla restoranlar açılmış ve yeni bir sektör oluşmuştur. Antalya yeme içme eğlence sektöründe yer alan firmamız siz müşterilerimize leziz yemekler sunmaktadır.

Yoğun yaşanan günümüz hayatlarında hem lezzetli hem de pratik yemekler daha çok tercih edilmektedir. Restoranımıza geldiğinizde güler yüzlü garsonlarımız sizleri karşılar ve siparişinizi seçmenizde size yardımcı olurlar. Müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman en kaliteli malzemeleri seçmekteyiz. Deneyimli ve eli lezzetli aşçılarımız hijyenik ortamımızda sizler için siparişinizi hazırlar.

Pratik bir lezzet olan tostla başlayan serüvenimiz yıllar içinde genişledi ve menümüze çok çeşitli yemekler ekledik. İsterseniz yemeğinize önce sıcak bir kâse çorbayla başlayabilirsiniz. Restoranımıza geldiğinizde çorba çeşitlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Hızlı bir aperatif isterseniz de tost çeşitlerimizden birini deneyimleyebilirsiniz. Kaşarlı, sucuklu ve klasik karışık tostlara ek olarak, yumurtalı tost ve atom tostu gibi farklı çeşitte tostlarımız bulunmaktadır.

Firmamız dilerseniz eve paket servisiyle dilerseniz de restoranımızda tost dışında tadabileceğiniz Adana kebap, ızgara köfte, tavuk dürüm, et dürüm, tavuk şiş, tavuk kanat, kokoreç, şiş kokoreç gibi lezzetli ve pratik yemeklerimizle hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR