• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aje Nail Beauty

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Öznur Kahraman

  • firma instagram

Aje Nail Beauty İstanbul’da güzellik merkezi sektöründe hizmet vermektedir ve www.birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik ve bakım dünyasında faaliyete başladığımız günden beri üst düzey bir hizmet verdiğimiz güzellik merkezimizde müşterilerimizin sağlık, güzellik ve bakım alanındaki tüm ihtiyaçlarını kusursuz şekilde karşılıyoruz.

İstanbul güzellik merkezi alanında hizmet verdiğimiz merkezimizde cilt bakımından ipek kirpiğe kadar çok sayıda, birbirinden kıymetli uygulamalar sunuyoruz. Türkiye’nin en önemli klinik ve merkezlerinde kullanılan frozen face pro ve frozen eyes uygulamaları merkezimizde de mevcut. Frozen face pro sayesinde sıkılaşmaya ihtiyacı olan ve ince kırışıklıkları bulunan ciltler canlılık kazanıyor, kırışıklıklar azalıyor ve kişi daha sıkı bir cilde kavuşuyor. Öte yandan, frozen eyes uygulaması sayesinde iğneli ve cerrahi işlemlere gerek kalmadan göz üzerindeki ve altındaki problemleri tedavi ediyoruz. Yeni nesil iğnesiz mezoterapi işlemi olan bu uygulama aynı zamanda göz altı morlukları, kararmaları ve göz kapağı düşüklüğü için de etkili oluyor. Ayrıca, uzmanlarımızın uyguladığı ileri teknikler ve üst kalitede kullandığımız ürünlerle yaptığımız cilt bakımı uygulamalarımızla cildinizin daha sağlıklı ve canlı olmasına yardımcı oluyoruz.

Şeklini ve hattını kaybetmiş dudaklara uyguladığımız dudak renklendirme işlemi, bakışlarınızı daha derinleştiren ve etkili kılan ipek kirpik uygulamamız, uzmanlarımız tarafından uygulanan kalıcı makyaj tercih edilen uygulamalarımızdan bazıları. Dahası merkezimize gelip protez tırnak uygulamamızı deneyebilirsiniz. Hem medikal olarak hem de estetik olarak hoş görünümlü ellere sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimize konforlu bir ortam sunarak merkezimizde geçirdikleri süre boyunca rahat etmelerini sağlıyoruz. İhtiyaçlarını anlayarak çözümler sunuyor, yapılacak işlemlerle alakalı bilgilendiriyoruz. Güven ve huzur ortamında yapılması istenilen uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR