• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ak Cars Mechanice Services

firma adresi

Adres :

Taşyaka Mahallesi 254. Sokak No: 86 Muğla » Fethiye
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Osman Akbulut - Halil Akbulut
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 706 71 48
firma wp

Whatsapp 2:

0 (535) 518 56 22

reklam logosu
  • firma fb

Ak Cars Mechanica Services isimli firmamız birmilyonnokta.com bünyesinde sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile her zaman adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Profesyonel kadromuz ve donanımlı ekipmanlarımız ile arabanızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri en iyi şekilde sunuyoruz.

Muğla oto servis ve tamirhane alanında yıllarca çalışarak edindiğimiz deneyimlerle en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Ekibimizde her zaman deneyimli ve gerekli bilgiye sahip olan kişileri bulundurarak herhangi bir sorun yaşamanızı engelliyoruz.

Oto servis ve tamirhane hizmetleri oldukça önemli olan hizmetlerdir. Bundan ötürü tercih edilecek olan firmanın iyi araştırılması tavsiye edilmektedir. Aksi durumda pek çok sıkıntı yaşanması çok yüksek ihtimaldir. Tam da bu noktada Ak Cars Mechanica Services firmamız yanınızda olmaktadır.

Birinci sınıf kaliteye sahip olan orijinal parçalarımız ile profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Araçlarınızın günlük, aylık ve rutin her türlü bakımını yaparak herhangi bir sorun yaşamanızı engelliyoruz. İşlemlerimizi her zaman özenle gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizin daima arkasında durarak sizleri asla mağdur durumda bırakmıyoruz.

Oto servis ve tamirhane alanında sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak veya hizmetlerimizden faydalanmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Sizlere anında yanıt vererek istediğiniz hizmet ile ilgili gerekli yanıtları teker teker veriyor, aklınıza takılan soruları asla cevapsız bırakmıyoruz. Sizler de bizi tercih ederek aracınızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

BENZER FİRMALAR