• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Akademipark Halı Saha & Spor Tesisleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erkan Gültekin

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Akademipark Halı Saha & Spor Tesisleri İstanbul’da spor sektöründe hizmet vermek olup www.birmilyonnokta.com üyesidir. Spor faaliyetlerinin gerçekleştirildiği halı sahalar belirli bir kapasiteye sahip, halı saha maçlarının ve antrenmanların düzenlendiği sağlıklı yaşam platformlarından bir tanesidir. Akdemir Halı Saha ve spor tesisleri olarak faaliyette olduğumuz dönemde kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla tesisimize gelen herkese spor yapma imkânı sağlıyoruz.

İstanbul spor alanında çalışmalarını sürdüren tesisimizde haftanın müsait saatlerinde telefonla ulaşarak randevu alabilir ve maç ayarlayabilirsiniz. Tesislerimizde hareket eğitimi ve bireysel çalışmak yapmak isteyen, açık hava da spor yapmak isteyen her branştan sporcularımız için tesisimizde hizmet vermekteyiz. Tesislerimizin bireysel çalışma yapmak isteyenler için eğitmen desteği sağlıyoruz. Halı saha ve spor tesisimizde futbol kursu imkânı da bulunuyor.

Miniklerimizin eğitimlerine katkıda bulunmuş oluyoruz. Öte yandan tesiste bulunan kafeteryamızda spor etkinliği öncesinde bekleyebilir, egzersiz sonraları dinlenebilir, bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Deneyimli personel ekibimizle birlikte tesisimizde pek çok aktivite ve organizasyona imza atıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, güler yüzlü bir hizmet politikasını savunuyoruz. Önem verdiğimiz ikinci unsur ise hijyen konusu. Düzenli olarak temizlenen ve bakımı yapılan sahamız ve tesisimizde gönül rahatlığıyla vakit geçirebilirsiniz.

Spor sektörünün ve gelişmelerinin yakın takipçisi olarak kendimizi her zaman ileri seviyeye taşımayı, alanımızda en iyisi olmayı hedefliyoruz. Sporcularımızı ve tüm sporseverleri tesisimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR