• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akbağ Elektrik

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Zafer Caddesi Emar C Blok No: 1 İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akif Bağlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 430 71 19

Elektrik sektörünün gelişen yüzlerinden Akbağ Elektrik http://birmilyonnokta.com/ sitesinin üyesidir. Gelişen teknoloji ile gündelik hayatımızda elektrik ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Elektronik aletlerin hayatımızı kolaylaştırmasını elektriği zamanla vazgeçilmez bir konuma getirmiştir. Elektriksiz yaşamak neredeyse imkânsız hale gelmiş, temel ihtiyaçlar arasına girmiştir. Bu gelişmelere uyum sağlayarak gelişen toplumda ihtiyaç duyulan teknik destekleri sağlamak adına firmamız faaliyete geçmiştir.

Elektrik kullanımın tehlikeli olabileceği, dikkat gerektiren durumlar vardır. Değerli ekip üyelerimiz müşterilere yalnızca elektrik kullanımı desteği değil güvenli elektrik kullanımı desteği sağlamaktadır. Yapılan tüm işlemler gerekli önlemler alınarak gerçekleştirilir. Evinizin elektrik tesisatında oluşan tedbirsizlikler zararlara yol açmaktadır. Ekonomik açıdan sizlere zarar verebileceği gibi istenmeyen yaralanmalara da sebep olmaktadır. Özensiz çalışmanın kabul edilemeyeceği elektrik sektöründe disiplinli çalışma ekibimizle hizmete hazırız.

İzmir elektrik elektronik sektörünün kaliteli yüzü olan firmamız; müşteriler tarafından aranan güvenli, ekonomik, kaliteli hizmeti sorunsuzca sağlamaktadır.

İş yerlerinde gerçekleşen elektrik arızaları işlerin aksamasına ve zarar etmelerine sebep olmaktadır. Hızlı ekibimiz hızlıca çözüme ulaştırarak sizlere en doğru teknik desteği sağlar.

Kendini her alanda geliştiren firmamız elektrik konusunda her alanda destek sağlamayı amaçlamaktadır. Bizlerle iletişime geçtikten sonra sizler için en uygun destek personellerimiz sizlere yönlendirilir. Başarılı bir çalışma hayatına sahip olan firmamız daha da başarılı olmak adına kendini geliştirmeye devam etmektedir. Elektrik sektörünün disiplinli, başarılı ve güvenilir yüzü olarak hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR